Kontakt oss

Ønsker du å nå oss på ett av MDEs kontorer i Norge? Klikk på kartet eller ta kontakt med hovedkontoret i Stavanger.

MDE er et globalt selskap med kontorer over hele verden. På MDE Group finner du kontaktinformasjon til de ulike kontorene og oversikt over hvilke tjenester vi tilbyr.

MDE STAVANGER HQ

Kontorveien 15, Level 5
4033 Stavanger, Norway

Telefon: +47 51 20 10 00
E-post: post@mde.no

Kontakt oss

Ønsker du å nå oss på ett av MDEs kontorer i Norge? Klikk på kartet eller ta kontakt med hovedkontoret i Stavanger.

MDE er et globalt selskap med kontorer over hele verden. På MDE Group finner du kontaktinformasjon til de ulike kontorene og oversikt over hvilke tjenester vi tilbyr.

Kontorveien 15, Level 5
4033 Stavanger, Norway

Tel: +47 51 20 10 00

Mail: post@mde.no

Damsgårdsveien 143
5160 Laksevåg, Norway

Tel: +47 55 60 27 00

Mail: bergen@mde-group.com

Strandveien 15, Level 4 
1366 Lysaker, Norway

Tel: +47 21 00 50 00

Mail: oslo@mde-group.com

Olav Trygvassonsgate 12
7011 Trondheim, Norway

Tel: +47 78 10 00 00

Mail: trondheim@mde-group.com

Sjøgata 25
9600 Hammerfest, Norway

Tel: +47 78 10 00 00

Mail: hammerfest@mde-group.com

Vennligst fyll ut informasjonen din

Vi vil kontakte deg så snart som mulig.

Vennligst fyll ut informasjonen din

Vi vil kontakte deg så snart som mulig.

Vet du hvem du vil snakke med?

Finn kontaktinformasjon til våre ansatte

Christian Aasland

Senior Recruiter

christian.aasland@mde-group.com

975 82 264

Silje Christensen

Recruiter

silje.christensen@mde-group.com

901 23 617

Lene Kaada

Key Account Manager

lene.kaada@mde-group.com

924 52 796

Victoria Riikola

Recruiter

victoria.riikola@mde-group.com

936 33 495

Lauritz C. Røhn Amundsen

Recruiter

lauritz.amundsen@mde-group.com

482 41 034

Lisa Johnsen

Recruiter

Lisa.johnsen@mde-group.com

926 65 492

Olav Helland

Recruiter

olav.helland@mde-group.com

476 06 460

Lillian Stavnem

Recruiter

lillian.stavnem@mde-group.com

981 52 620

Jeanette Meyer

Recruiter

jeanette.meyer@mde-group.com

973 34 599

Max Meraj Gomi

Recruter

max.gomi@mde.no

483 84 848

Mats Brandt

Recruiter

mats.brandt@mde-group.com

977 48 146

Suzette Imrie

Key Account Manager

suzette.imrie@mde-group.com

416 17 227

Trond Engedal

Sales Director

trond.engedal@mde-group.com

909 34 048

Sushil H Sitaula

Business Development

sushil.sitaula@mde-group.com

404 36 242

Tommy Gomi

Recruitment Manager

tommy.gomi@mde.no

957 25 142

Kristian Frafjord

Finance Manager

kristian.frafjord@mde-group.com

924 86 548

Brit Jorunn Salte

Payroll Manager

brit.salte@mde-group.com

908 81 487

Hanne Mari Bru

Junior Accountant

Hanne.bru@mde-group.com

413 21 321

Kristin Ødegård

Senior Accountant

kristin.odegaard@mde-group.com

986 80 918

Gunn Helen S. Gilje

Operations Manager

gunnhelen.gilje@mde-group.com

416 34 585

Gunnar B. Gunnarsson

Managing Director

Gunnar.gunnarsson@mde-group.com

982 95 174

Svein Morten Bjustveit

CEO

svein.bjustveit@mde-group.com

930 09 223

Ingeborg Nesse Alvsvåg

Project Support Lead

ingeborg.alvsvaag@mde-group.com

986 26 862

Marianne Albrigtsen

Project Support Lead

marianne.albrigtsen@mde-group.com

478 27 976

Marion Børnes

Regional Manager Bergen

marion.bornes@mde-group.com

412 82 051

Sindre Sola

General Manager MDE Personell

sindre.sola@mde.no

971 73 757

Marì Fischer

Project Support Officer

mari.fischer@mde-group.com

997 88 787

Solvår Ousdal

Project Support Officer

solvar.ousdal@mde.no

900 43 260

Thomas Anda

Bedriftsrådgiver

thomas.anda@mde.no

954 68 607