Kontakt oss

Ønsker du å nå oss på ett av MDEs kontorer i Norge? Klikk på kartet eller ta kontakt med hovedkontoret i Stavanger. 

MDE er et globalt selskap med kontorer over hele verden. På MDE Group finner du kontaktinformasjon til de ulike kontorene og oversikt over hvilke tjenester vi tilbyr.

MDE BERGEN

Tverrveien 7
5160 Laksevåg, Norway

Telefon: +47 55 60 27 00
E-post: bergen@mde-group.com

Kontakt oss

Ønsker du å nå oss på ett av MDEs kontorer i Norge? Klikk på kartet eller ta kontakt med hovedkontoret i Stavanger. 

MDE er et globalt selskap med kontorer over hele verden. På MDE Group finner du kontaktinformasjon til de ulike kontorene og oversikt over hvilke tjenester vi tilbyr.

Kontorveien 15, Level 5
4033 Stavanger, Norway

Tel: +47 51 20 10 00

Mail: post@mde.no

Tverrveien 7
5160 Laksevåg, Norway

Tel: +47 55 60 27 00

Mail: bergen@mde-group.com

Øvre Vollgate 9
0158 Oslo

Tel: +47 21 00 50 00

Mail: oslo@mde-group.com

Brattørkaia 17 A,
7010 Trondheim

Tel: +47 78 10 00 00

Mail: trondheim@mde-group.com

Sjøgata 25
9600 Hammerfest, Norway

Tel: +47 78 10 00 00

Mail: hammerfest@mde-group.com

Vennligst fyll ut informasjonen din

Vi vil kontakte deg så snart som mulig.

Vennligst fyll ut informasjonen din

Vi vil kontakte deg så snart som mulig.

Vet du hvem du vil snakke med?

Finn kontaktinformasjon til våre ansatte

Christian Aasland

Senior Recruiter

christian.aasland@mde-group.com

+47 975 82 264

Silje Christensen

Senior Recruiter

silje.christensen@mde-group.com

+47 901 23 617

Lene Kaada

Key Account Manager

lene.kaada@mde-group.com

+47 924 52 796

Lauritz C. Røhn Amundsen

Recruiter

lauritz.amundsen@mde-group.com

+47 482 41 034

Olav Helland

Senior Recruiter

olav.helland@mde-group.com

+47 476 06 460

Max Meraj Gomi

Senior recruiter

max@mde.no

+47 483 84 848

Mats Brandt

Team Lead Search & Selection

mats.brandt@mde-group.com

+47 977 48 146

Suzette Imrie

Key Account Manager

suzette.imrie@mde.no

+47 416 17 227

Tommy Gomi

Daglig leder/Partner MDE Personell

tommy.gomi@mde.no

+47 957 25 142

Kristin Ødegård

Senior Accountant

kristin.odegaard@mde-group.com

+47 986 80 918

Gunn Helen S. Gilje

Operations Manager

gunnhelen.gilje@mde-group.com

+47 416 34 585

Gunnar B. Gunnarsson

Managing Director

gunnar.gunnarsson@mde.no

+47 982 95 174

Svein Morten Bjustveit

CEO

svein.bjustveit@mde-group.com

+47 930 09 223

Ingeborg Nesse Alvsvåg

Global Project Lead

ingeborg.alvsvaag@mde-group.com

+971 (0) 585 941 144

Marianne Albrigtsen

HR & HSEQ Lead

marianne.albrigtsen@mde-group.com

+47 478 27 976

Marion Børnes

Daglig leder/Partner i MDE Bergen

marion.bornes@mde-group.com

+47 412 82 051

Solvår Ousdal

Project Support Lead

solvar.ousdal@mde.no

+47 900 43 260

Lisa Johnsen

Senior Recruiter

Lisa.johnsen@mde-group.com

+47 926 65 492

Jeanette Meyer

Recruiter

jeanette.meyer@mde-group.com

+47 973 34 599

Trond Engedal

Sr. Vice President Business Development

trond.engedal@mde-group.com

+47 909 34 048

Marì Fischer

Project Support Lead

mari.fischer@mde-group.com

+47 997 88 787

Tor-Geir Birkelund

Recruitment Manager

tor.geir.birkelund@mde-group.com

+47 950 76 846

Tone Marie Jensen Reime

Lønnsmedarbeider

tone.reime@mde-group.com

+47 986 60 786

Tonje Svela

Project Support Lead

tonje.svela@mde-group.com

+47 974 64 498

Almedina Jakupovic

Payroll Accountant

almedina.jakupovic@mde-group.com

+47 401 46 162

Pernille Hveberg

Rekrutteringsleder

pernille.hveberg@mde.no

+47 959 66 059

Camilla Grana

Daglig Leder/Partner MDE Østlandet

camilla.grana@mde.no

+47 454 82 382

Marthe Storhagen Nedrum

Lønningsmedarbeider

marthe.nedrum@mde-group.com

+47 992 59 400

Siri Aaen Styles

CFO

siri.styles@mde.no

+47 901 28 749

Birgitte Gløersen

Payroll Accountant

birgitte.gloersen@mde.no

+47 984 92 838

Andreas Stensrud

Daglig Leder/Partner MDE Trondheim

andreas.stensrud@mde.no

+ 47 926 43 962

Silje Helen Mathisen

Recruiter, MDE Trondheim

silje.mathisen@mde.no

+ 47 401 06 909

Stian Bekken

Recruiter

stian.bekken@mde.no

+47 414 43 395

Ingrid Gundersen

Recruiter

ingrid.gundersen@mde.no

+47 926 27 580

Monica Evensen

Recruiter

monica.evensen@mde.no

+47 413 18 321

Karl Vegard Blindheim

Department Manager - Technical

vegard.blindheim@mde.no

+47 992 13 692

Roger Sollied Johansen

Senior recruitment advisor

roger.johansen@mde.no

+47 997 38 999

Camilla Lund Dahlgren

Rådgiver

camilla.dahlgren@mde-group.com

+47 484 02 914

Lone Stefanussen

Rådgiver

lone.stefanussen@mde.no

+47 900 88 288

Fredrik Ervik

Recruiter

fredrik.ervik@mde.no

+47 974 17 804

Silje Knutsen

Key Account Manager

silje.knutsen@mde.no

+47 924 84 417

Lotte Ims

Project Support Officer

lotte.ims@mde.no

+47 400 58 718

Hege Ueland

Accountant

hege.ueland@mde.no

+47 416 82 554

Svein Martin Tharaldsen

Recruiter

sveinmartin.tharaldsen@mde.no

+47 416 29 540

Tom Kristoffersen

Recruiter

Tom.Kristoffersen@mde.no

+47 483 31 133

Cecilie Sofie N. Reinertsen

Senior Recruitment Advisor

cecilie.reinertsen@mde.no

+47 995 07 015

Birgitte Gløersen

Payroll Accountant

birgitte.gloersen@mde.no

+47 984 92 838

Enisa Jazavac

Lønn- og regnskapsmedarbeider

enisa.jazavac@mde.no

+47 936 68 704

Glenn Caldwell

Recruiter

glenn@mde.no

+47 980 73 808

Carita Leppänen

Daglig leder, MDE Shift

carita.leppanen@mde.no

+47 982 95 173

Vigan Radoniqi

Recruiter

vigan.radoniqi@mde.no

+47 932 90 850

Kine Grimstad

Recruiter

kine.grimstad@mde.no

+47 475 12 714

Henrik Jahn Hjorth

Recruiter

henrik.hjorth@mde.no

+47 483 57 519

Malena Toftner

Researcher

malena.toftner@mde.no

+47 480 46 173

Christine Gorseth Grønningen

Recruiter, MDE Trondheim

christine.gronningen@mde.no

+47 405 16 961

Sara Pirhayati

Recruiter

sara.pirhayati@mde.no

+47 948 78 367

Frode Andersen

Recruiter

frode.andersen@mde.no

+47 404 79 510

Mariann Gudmestad

Senior rådgiver

mariann.gudmestad@mde.no

+47 982 95 171

Emilie Anfindsen

Regnskaps konsulent

emilie.anfindsen@mde.no

+47 918 30 253

Siv Therese Malm

Markedsfører og kommunikasjonsansvarlig

sivtherese.malm@mde.no

+47 970 73 157

Lasse Berner

Senior Recruitment Advisor

lasse.berner@mde.no

+47 924 08 624

Irmelin Mathilde Ralston

Regional Manager Middle East

irmelin.ralston@mde-group.com

+971 (0) 585 839 230

Alexander Beck

Head of Business Development

alexander.beck@mde-group.com

+971 (0) 585 812 788

Bleisha Macoy

Project Coordinator

bleisha.macoy@mde-group.com

+971 (0) 585 708 858

Mizhelle Kassandra

Administrative Officer

mizhell.moises@mde-group.com

+971 (0) 503 502 059

Aarti Singh

Senior Accountant

aarti.singh@mde-group.com

+ 971 (0) 568 926 761

Karianne Storesund

Project Support Officer

karianne.storesund@mde.no

+ 47 907 92 341

Marita Kongsgård

Senior recruiter

marita.kongsgaard@mde.no

+47 930 94 390

Kristina Lovise Eriksen

Daglig leder MDE Sigma

kristina.eriksen@mde.no

+ 47 938 58 562